Jezdecké hodiny pro každého!

Jezdecká škola Dance and Jump

Vždycky jste obdivovali ušlechtilé koně a chtěli jste zkusit pohlédnout na svět z koňského hřbetu? Jste pokročilý jezdec nebo úplný začátečník?

Začátečníci

Začátečnické hodiny probíhají podle dovednosti jezdce na lonži, postupně se lonž odstraňuje. Jezdec se učí správně sedět, cítit rytmus a vytvářet si cit pro rovnováhu. Jezdec by měl být postupem času schopný koně ovládat bez problému v kroku i klusu bez lonže a mít základy cvalu. Jezdce zároveň učíme efektivně používat pomůcky. Samozřejmostí je i péče o koně před i po ježdění, včetně sedlání a popisu jednotlivých částí výstroje. To vše probíhá vždy pod dohledem instruktora.

Mírně pokročilí

Tyto hodiny probíhají podle dovednosti jezdce buď na lonži nebo na jízdárně. Jezdci by měli umět ovládat koně v kroku i v klusu a základy ve cvalu.

Pokročilí

U pokročilých jezdců se volně pokračuje s jejich stávajícím výcvikem. Měli by být schopni ovládat koně v kroku i cvalu na jízdárně a zdokonalovat se v další drezurní práci. Poté se jezdci učí překonávat kavalety či skoky.

KURZ- Příprava na ZZVJ

Po osobní domluvě je možné jezdce systematicky připravovat na Zkoušky základního výcviku jezdce, po kterých jezdec obdrží licenci. Tyto zkoušky je možné absolvovat na jednom z našich koní.

Lekce Trvání lekce Cena lekce
1 individuální lekce na koni pro pokročilé pony/či velký kůň 45 min 600 Kč
1 individuální lekce na koni pro začátečníky lonž pony/či velký kůň 30 min 500 Kč
10 lekcí na koni pro začátečníky (platnost 3 měsíce) 30 min 4 500 Kč
10 lekcí na koni pro pokročilé (platnost 3 měsíce) 45 min 5 500 Kč

Zrušení domluvené jezdecké hodiny do 48 hodin předem je bezplatné. Poté se hodina hradí v plné výši.


O veškerých novinkách se dozvíte na našem .

NAŠI KONĚ

CVIČITELÉ

Barbora Tomanová

  • jedna z nejlepších českých parkurových jezdkyň
  • 3x mistryně republiky v parkurovém skákání a členka reprezentačního týmu
  • má na kontě nespočet tuzemských i zahraničních úspěchů
  • držitelka mezinárodní trenérské licence B
  • bohaté trenérské zkušenosti
  • vlastní výkonnost stupeň TT

Michaela Lančová

  • úspěšná parkurová jezdkyně
  • bohaté závodní i trenérské zkušenosti
  • vlastní výkonnost do stupně S**

KONTAKT

Pro zamluvení hodiny volejte na číslo 775 945 160, nebo posílejte email na adresu jezdeckyareal@danceandjump.cz

Sasanka

9 letá vyrovnaná a skvěle naježděná kobylka s vlastní výkonností L**, která má za sebou i drezurní a military závody. Sasanka je menšího rámce bude skvělou volbou i pro ty nejnáročnější jezdce.

Impatico

16 letý černý krasavec je velmi zkušený závodník. Než přišel k nám do školy, tak se svojí jezdkyní absolvoval pravidelně parkurové závody až do úrovně Mistrovství republiky. Impíček je díky své skvělé jezditelnosti a charakteru vhodný pro všechny typy jezdců.

Ellen

Tato 135cm vysoká plavá kobylka je velmi příjemná jak pod sedlem, tak i na madlech. Naprosto hodná na ošetřování a při jízdě dětem dodá odvahu a jistotu.

Indigo

9 letý nádherný hnědák s lysinkou, který je zkušený učitel. Tento 122 cm vysoký valášek je skvělý pro úplné začátečníky na lonži a pro mírně pokročilé jezdce na jízdárně. Díky své mírné povaze si ho Vaše děti zamilují.